Університет банківської справи підтримав святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні 2019

02 листопада студенти Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» взяли участь у святкуванні Всесвітнього дня заощаджень: родинне свято. Захід відбувся на території АРТ-Завод «Платформа» у Києві.

На родинному святі студенти інституту проводили інтерактивні заняття для підвищення рівня фінансової грамотності серед батьків та дітей.

Організатор заходу – Незалежна асоціація банків в Україні за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини «Sparkasse».

Нагадаємо, Всесвітній день заощаджень було започатковано 95 років тому. Головною метою Всесвітнього дня заощаджень є стимулювання та збереження ідеї зберігання коштів, а також залучення нових клієнтів, підвищення рівня фінансової грамотності населення.