Студенти Університету банківської справи отримали безкоштовний доступ до аналітичної онлайн-системи «YouControl»

Відповідно до підписаного меморандуму між Університетом банківської справи та ІТ-компанією «YouControl» для студентів університету надано протягом 3-х місяців безкоштовний доступ до аналітичної онлайн-системи «YouControl».

YouControl – аналітична система, що з понад 60 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в державних реєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

«Інвестуючи в студентів, ми сприяємо формуванню прозорого бізнес-середовища в Україні, – каже менеджер соціального напряму YouControl Анжела Підхомна, – Молодим спеціалістам потрібно вчитись працювати із реальними кейсами й інформацією про дійсні компанії в реальному часі ще з університетів. Тільки так вони зможуть стати професіоналами в майбутньому й бути новими гравцями на ринку – котрі вже вмітимуть проводити ділову розвідку та використовувати можливості відкритих даних».

В межах соціального напрямку YouControl надає студентам безкоштовно повний доступ до функціоналу та проводить тренінги з використання можливостей платформи.

Нагадаємо, 31 жовтня для студентів Інституту банківських технологій та бізнесу відбувся тренінг з компанією «YouControl».